HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
$UICIDEBOY$
User
User
Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 01.12.2018

Кандидатура за Helper na SuicideBoy Empty Кандидатура за Helper na SuicideBoy

Съб Дек 01, 2018 3:05 pm
Кандидатура за HeavenCraftBG
Истинско име=Златомир Ангелов
{Минимално:1 седмица}От колко време играете на сървъра?= 2 седмици
Как ви е Nickname в сървъра= SuicideBoy
Откъде знаете за сървъра= Minecraft servers in bulgaria
Защо искате да бъдете от екипа ни= За да помагам с абсолютно всичко което един Helper  трябва да прави
Какво ни предлагате като ранк=Респект към играчите на сървъра и към всички от екипа и игра по 1-3 часа на ден
Разбиратели от Англиски?=Да
На колко годинисте=15
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време= Еми като цяло съм бил админ на много сървъри и съм назначавал Helper-и и знам
На ден колко време може да отделите за ранка=1-3 часа
Какво знаете за Helper=Знам, че трябва постоянно да е готов да помогне на някой ако има някой който Spam-и или Hack-ва ще бъде накзан подобаващо
Напишете 3 те най-важните неща за Helper=Респект Към играчите,Разбирателство,Постоянство
{Задължително трябва да имате}Discord= Ghoster
Разбиратели от плугин Essentials и Residence ако разбирате напишете някакви команди= не знам защото винаго до сега съм играл в  Factions  Сервер  а за  Essentials  мога да кажа че има около сто команди с които се правят уарповете,китовете,телепортниране,никнеимове и много други опции
{Задължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype,Discord=Знам отваря се %appdata% там си знам рабората и след това историята на browser-итре
Разбиратели от плугин Spartan-AntiCheat ако разбирате напишете някакви команди=Еми ако е платения като цяло ако има очевидни Hack-ове ще банне този с високия CPS или ще го напише в чата иначе команди /ban,/tempban
Нещо допълнително от вас=Мисля че бях достатъчно изчерпателен и също мога да ви помогна с един сървер които нямате но ако искате мога да помогна с Factions сервера там имам много опит. Извинете мързеше ме да пиша запетаи.
avatar
Neos_HD
User
User
Брой мнения : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 01.05.2018

Кандидатура за Helper na SuicideBoy Empty Re: Кандидатура за Helper na SuicideBoy

Съб Дек 01, 2018 3:18 pm
Одобрен!
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите