HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
VayneHelsing
User
User
Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 05.01.2019
Age : 21
Местожителство : Велико Търново

Кандидатура за Helper Empty Кандидатура за Helper

Съб Яну 05, 2019 3:06 pm
Кандидатура за Residence
Истинско име=Искрен
{Минимално:1 седмица}От колко време играете на сървъра?=преди бях редовен но спрях мц за известно време!
Как ви е Nickname в сървъра=fischiyouknow
Откъде знаете за сървъра=от 1 приятелче пише се:DrFinny
Защо искате да бъдете от екипа ни=За да мога да помагам на играчите с което мога, и също така на екипа!
Какво ни предлагате като ранк=помощ на хората,следене на чата за обиди и проверяване на хората за хак.
Разбиратели от Англиски?=Еми 9 клас съм имам само 6-ци (не се хваля) говоря си добре английския пиша си го добре абе 6+
На колко годинисте=16
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време=бях хелпър в този сървър имал съм и сървър общо около 2-3 години
На ден колко време може да отделите за ранка=3-4-5 часа най-много 6
Какво знаете за Helper=Трябва да следи за нередности и да следи да не се случва анархия в сървъра
Напишете 3 те най-важните неща за Helper=1-Да наглежда сървъра от хакери/спам и тем.подобни 2-Да помага на играчите/екипа с каквото може 3-Да си изпълнява задълженията като хелпър
{Задължително трябва да имате}Discord=Keep Tryin <3 #9114
Разбиратели от плугин Essentials и Residence ако разбирате напишете някакви команди=Да за /res - /res create /res select vert, как се активират флагове, От Essentials знам за спаунване на mobs, /nick, като цяло наи- basic командите
{Задължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype,Discord=Знам как се проверява Smile на 100%
Разбиратели от плугин Spartan-AntiCheat ако разбирате напишете някакви команди=за първи път го чувам това нещо Very Happy
Нещо допълнително от вас=Еми няма Very Happy
Wheeze
Wheeze
Hoster
Hoster
Брой мнения : 62
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 27
http://www.heavencraftbg.eu

Кандидатура за Helper Empty Re: Кандидатура за Helper

Съб Яну 05, 2019 6:59 pm
Одобрен.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите