HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
ilian_d88
User
User
Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 23.12.2018

кандидатура за helper Empty кандидатура за helper

Нед Дек 23, 2018 11:08 pm
Кандидатура за HeavenCraftBG
Истинско име= Илиян
{Минимално:1 седмица}От колко време играете на сървъра?= повече от 2 седмици
Как ви е Nickname в сървъра= ilian_d88
Откъде знаете за сървъра= от top-g
Защо искате да бъдете от екипа ни=защото искам да помагам на хората в сървъра и да решавам проблемите им
Какво ни предлагате като ранк=
Разбирате ли от Англиски?= да
На колко години сте= след два дни ставам на 16
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време= да имам в сървъра на моят приятел ранк helper  и ранка ми е от 2 месеца
На ден колко време може да отделите за ранка=2-3 часа
Какво знаете за Helper= че помагат на хората да решават проблемите си, помагат на играчите да си правят ресове
Напишете 3 те най-важните неща за Helper= разбиране от командите,проверка за хак,помагане на хората
{Задължително трябва да имате}Discord= discord-ilian_dybala21 #6006
Разбиратели от плугин Essentials и Residence ако разбирате напишете някакви команди=само от residence res select,res create,res remove res tp име на реса /res pset name trusted t /res pset name trusted f
{Зaдължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype,Discord= да знам
Разбиратели от плугин Spartan-AntiCheat ако разбирате напишете някакви команди= да разбирам /clear /pl /spartan report name причина /spartan ban-list /spartan ban-list name /spartan unban name
Нещо допълнително от вас= живея в Русе рождената ми дата 25.12.2002 имам брат на име Дилян той е на 14 години

надявам се кандидатурата да ви е харесала santa
avatar
Law
Owner
Owner
Брой мнения : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 21

кандидатура за helper Empty Re: кандидатура за helper

Сря Дек 26, 2018 12:36 am
ОТХВЪРЛЕН !
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите