HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
tonyiskagram
User
User
Брой мнения : 2
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 17.01.2019

Кандидатура за Хелпър в Faction Server-a Empty Кандидатура за Хелпър в Faction Server-a

Съб Яну 19, 2019 9:46 pm
Истинско име=
{Минимално:1 седмица}От колко време играете на сървъра?= Седмица
Как ви е Nickname в сървъра= tonybatko
Откъде знаете за сървъра= Едни приятели ми го препоръчаха.
Защо искате да бъдете от екипа ни= Обичам да съм в екип, обичам да помагам на хората, обичам честността и изпитанията.
Какво ни предлагате като ранк= Да помагам на хората, на екипа и да дам всичко от себе си.
Разбиратели от Англиски?= Да, на ниво C1
На колко годинисте= 18.
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време= Имах, околу година собствен сървър, който не беше много успешен, но имам.
На ден колко време може да отделите за ранка= 3-4-5 часа дневно.
Какво знаете за Helper= Помощ към екипа, хората, борба с/у хакерите.
Напишете 3 те най-важните неща за Helper= Работа в екип, помощ към хората, анти-хакерство.
{Задължително трябва да имате}Discord= Да
Разбиратели от плугин Essentials,Faction,Mcmmo ако разбирате напишете някакви команди= Без Mcmmo.
{Задължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype,Discord= ScreenShare е най-ефективния начин за намиране на хакери.
Разбиратели от плугин Spartan-AntiCheat ако разбирате напишете някакви команди= Знам какво е Spartan, но не съм го използвал и не разбирам от него.
Нещо допълнително от вас= Програмист, ученолюбив, грамотен
avatar
Law
Owner
Owner
Брой мнения : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 21

Кандидатура за Хелпър в Faction Server-a Empty Re: Кандидатура за Хелпър в Faction Server-a

Съб Яну 19, 2019 9:51 pm
ОДОБРЕН
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите