HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
DJ_Mafia
User
User
Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 02.04.2019

Кандидатура за Helper в Residence Empty Кандидатура за Helper в Residence

Вто Апр 02, 2019 4:09 pm
Кандидатура за Residence
Истинско име= Валентин
{Минимално:1 седмица}От колко време играете на сървъра?= играя от 2 седмици , но понеже ще ставам 8-ми клас и не съм много редовен.
Как ви е Nickname в сървъра= DJ_Mafia
Откъде знаете за сървъра= Знам от един приятел , който ми каза че е много хубав. Първоначално казах че не ми се играе там , но след като влезнах в сървъра осъзнах че е много хубав!!!
Защо искате да бъдете от екипа ни= За да помагам на развитието на сървъра на играчите и на екипа.
Какво ни предлагате като ранк =  Да помагам на екипа и на играчите в сървъра
Разбиратели от Англиски?= Да
На колко години сте=  На 14 съм
Имате ли опит с ранк ако имате къде и колко време= Имам опит като Admin Helper  в много сървъри като : SvogeCraft BanCraft42 BudderPVP и много други ами

На ден колко време може да отделите за ранка= ами най-малко по 3 часа на ден.  Very Happy
Какво знаете за Helper= ами че
Напишете 3 те най-важните неща за Helper= 1. Проверява за хакери (нарушители) 2. Следи чата за спам / обиждане и др. 3. Помага на играчите  Smile
{Задължително трябва да имате}Discord= jonny55#3611
Разбиратели от плугин Essentials и Residence ако разбирате напишете някакви команди=
Essentials : /tpa /tpaccept /feel /heal /ec /fly /give /item /god /hat /kit /speed /repair /afk /list /ignore /msg и др.
Residence :
/res default [име_на_резиденция] - Ресетира всички флагове
/res set [име_на_резиденция] flow - Позволява/Забранява водата/лавата да се разлива
/res set [име_на_резиденция] healing - Включва/Изключва лекуването, когато сте в резиденцията
/res set [име_на_резиденция] piston - Позволява/Забранява използването на пистони
/res set [име_на_резиденция] trample - Позволява/Забранява унищожаване на ферми
/res [име_на_резиденция] [име_на_играч] build - Позволява/Забранява поставяне/чупене на предмети
/res [име_на_резиденция] [име_на_играч] container - Позволява/забранява използване на сандък, пещ, dispenser & jukebox
/res [име_на_резиденция] [име_на_играч] craft - Позволява/Забранява използване на 'brewing stand', 'crafting table' & 'enchanting table'
/res [име_на_резиденция] [име_на_играч] door - Позволява/Забранява използване на врати
/res [име_на_резиденция] [име_на_играч] move - Позволява/Забранява движението на играчи
/res [име_на_резиденция] [име_на_играч] tp - Позволява/Забранява телепортване към резиденцията, чрез командата '/res tp'
/res [име_на_резиденция] [име_на_играч] use - Позволява/Забранява употребата на предмети (button, pressure plate...)
/res pset [име_на_резиденция] <име_на_играч> trusted - Дава/Отнема права на играча (build, container, move, tp, use)
/res pset [име_на_резиденция] <име_на_играч> admin - Позволява/Забранява на играча да променя настройките на резиденцията
/res message [име_на_резиденция] <съобщение> - Съобщение при влизане/излизане в/от резиденцията (enter - при влизане, leave - при излизане)
/res message [име_на_резиденция] remove - Премахва съобщението при влизане/излизане в/от резиденцията (enter - при влизане, leave - при излизане)

Знам и флаговете :

/res set [име_на_резиденция] animals - Позволява/Забранява създаването на животни (кокошка, крава, прасе, овца, вълк)
/res set [име_на_резиденция] creeper - Позволява/Забранява експлозия от крийпъри
/res set [име_на_резиденция] damage - Позволява/Забранява загуба на кръв
/res set [име_на_резиденция] fire - Позволява/Забранява разпространяване на огъня и запалване на играчи/мобове
/res set [име_на_резиденция] firespread Позволява/Забранява разпространяване на огъня
/res set [име_на_резиденция] ignite - Позволява/Забранява запалване на играчи/мобове
/res set [име_на_резиденция] lavaflow - Позволява/Забранява лавата да се разлива
/res set [име_на_резиденция] monsters - Позволява/Забранява създаването на чудовища
/res set [име_на_резиденция] pvp - Включва/Изключва PvP
/res set [име_на_резиденция] tnt - Позволява/Забранява експлозия от TNT
/res set [име_на_резиденция] waterflow - Позволява/Забранява водата да се разлива

{Задължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype,Discord= Проверява се от %appdata% / .minecraft / versions
Разбиратели от плугин Spartan-AntiCheat ако разбирате напишете някакви команди= Ами не знам но ще гледам от YT и ще ги науча
Нещо допълнително от вас=  Живея в Русе . През свободното време играя много Minecraft и играя с приятели. Very Happy
Wheeze
Wheeze
Hoster
Hoster
Брой мнения : 62
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 27
http://www.heavencraftbg.eu

Кандидатура за Helper в Residence Empty Re: Кандидатура за Helper в Residence

Вто Апр 02, 2019 7:42 pm
Одобрен!
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите