HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
_Wreeper
_Wreeper
User
User
Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 26.03.2020

Кандидатура за HackHunter от _Wreeper Empty Кандидатура за HackHunter от _Wreeper

Чет Мар 26, 2020 6:26 pm
1. What is your name?- Казвам се Александър

2. How old are you?- На 15 години съм.

3. Where are you from?- Израснал съм в Пловдив-България

4. Why do you want to be a parth of the staff?- Попринцип на този въпрос не мога да ви отговоря, защото не знам как седят нещата в сървъра (нов съм), но бих казал, че ще помагам с каквото мога, както мога и ще се радвам ако ме изберете да бъда от вашия екип.

5. What would you help with, if you were chosen to be a Helper/MoD/?- Ако стана Хелпър/МоД/ ще бъда много...ама много активен и ще хващам всички нарушители. Ще наглеждам играчите и ако трябва ще замествам някой мой колега ако е болен. Ще гледам чата и ако някой трейдва с друг и не е сигурен, аз ще отида и ще ги наблюдавам. Да не забравяме, че ако някой ми хване окото (хакер) и за да го бана трябва да съм ама на 100% сигурен, че той е такъв. Ако не мога да реша ще го помоля да ми сподели екран на скайп или дискорд.

6. Do you have Youtube/Twitch channel?- Да имам. Имам 83 абоната.
7. What would you do, if there was a hacker that spams and swears in the chat and you were the only staff member in the server?- Ако има спамер и не спира да изпраща едно и също съобщение, ще го мютна за 3 часа. Обаче ако има хакер и притеснява/дразни играчите, обаче не съм сигурен дали е хакер и го помоля да ми сподели екран и ако той лефтне ще го бана за причина ,,Не споделя". Но това е малко банално! Нека да опиша подробно какво ще направя ако някой реши да ми сподели:

(1) Казвам му да натисне ескейп, да отиде на Options и после на Snooper Settings- там попринцип пише дали има бутон - (паник бутон). Абе гледам всичко в майнкрафт Wink

(2) След това му казвам да отиде в %appdata% да видя дали има хак за някоя версия[/i]

(3.) Ако и в апдата няма нищо отиваме в History-то на Google, ще го инстуркитрам да напише- x-ray, wurst, canдy, killaura, и т.н.. Ако ли не...отива в сайта Kohi Click Test да видим как му е cps-то

(4.) И накрая използвам Anydesk ли BLSquad

8. Describe yourself with some words- За себе си бих казал , че съм добър човек, дружелюбен, спортист. Обичам да ям спагети и любимият ми филм е StarWars. А и обичам да свиря на пиано. Мога и да говоря/пея горе-долу на руски.

9. What would you say for yourself that makes you look better than the other members applying- Истина е, че не знам...някои хора се оправдават, че са активни, но аз не съм много напоследък, защото имам доста тестове и изпитвания а пък приятелката ми надува главата...:д, но ще се радвам ако ме приемете. А и съм предобил опит от PvPBulgaria, DivictusGaming, AlphaMC... и още други и имам нужните качества. И според мен мога да се справя с тази голяма отговорност.

10. How many hours will you spend on the server if you are approved- Ако съм удобрен ще отделям за сървъра 3-4 часа а през ликенда 5-6

11. Your Nickname- _Wreeper

P.S
------------
Знам, че това не е по формата ви, но този който аз използвам ми дава повече възможности да пиша повече за себе си и за това, което знам.- Хостъра е информиран за това!

Благодаря ви за вниманието Smile Smile Smile
DrFinny
DrFinny
HeadAdmin
HeadAdmin
Брой мнения : 15
Points : 42
Reputation : 3
Join date : 01.05.2018

Кандидатура за HackHunter от _Wreeper Empty Re: Кандидатура за HackHunter от _Wreeper

Чет Мар 26, 2020 7:37 pm
Мисля да ти дам шанс, изглеждаш печен, но искам да се запознаеш с правилата на сървъра от /Rules. ЗА!
Wheeze
Wheeze
Hoster
Hoster
Брой мнения : 62
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 27
http://www.heavencraftbg.eu

Кандидатура за HackHunter от _Wreeper Empty Re: Кандидатура за HackHunter от _Wreeper

Пет Мар 27, 2020 2:53 pm
Одобрен си !
Sponsored content

Кандидатура за HackHunter от _Wreeper Empty Re: Кандидатура за HackHunter от _Wreeper

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите